Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyKontakty na jednotyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcí 2018Zápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2017Body za činnost 2017Přebor ČOS ProstějovOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorekŽupní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty

31. 12. 2017 proběhl již 31. ročník Silvestrovského běhu.

Který tradičně pořádají cyklisté Sokola Králův Dvůr.

Akce se konala za téměř jarního počasí a

při velké účasti závodníků celkem 123 (z toho 48 dětí).

Děkujeme všem sponzorů za podporu T. J. Sokol Králův Dvůr, městu Králův Dvůr, župě Jugmannově.

Vedoucí pořadatel akce Aleš Hrachovina

 

 

VÝSLEDKY SILVESTROVSKÉHO ZÁVODU 2017

POŘÁDANÉ TJ SOKOL KRÁLŮV DVŮR

31 ROČNÍK

 

Kategorie MTB muži 15 – 39 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Jílek Zdeněk

 

1996

 

VARTA

 

42:30 min.

 

2

 

Želina Jakub

 

1981

TJ Sokol

Králův Dvůr

 

45:43

 

3

 

Vokurka Rad.

 

1980

TJ Sokol

Králův Dvůr

 

50:02 min.

 

4

 

Ulrych Vladislav

 

1992

 

Beroun

 

1:02:30

 

Kategorie MTB Ženy

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Henzlová Eva

 

1991

 

 

 

59:30 min.

 

Kategorie MTB muži nad 40 - 59 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Zeman Daniel

 

1968

 

Beroun

 

47:21 min.

 

2

 

Aleš Gutenberg

 

1973

TJ Sokol

Králův Dvůr

 

48:31

 

3

 

Hebeda Vladimír

 

1961

 

Sokol Cerhovice

 

55:47

 

4

 

Kohout Roman

 

1969

TJ Sokol

Králův Dvůr                                             

 

59:14

 

5

 

Gregor Martin

 

1971

 

Komárov

 

1:01:01

 

6

 

Šírer Miroslav

 

1958

 

Kublov

 

1:01:04

 

7

 

Jílek Zdeněk st.

 

1969

 

Varta

 

1:02:40

 

8

 

Frýbert Jiří

 

1973

                                             Varta

 

nedojel

 

Kategorie MTB muži 60 let a více

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Václav Hrachovina

 

1947

TJ Sokol

Králův Dvůr

1:04:40 min.

 

2

 

Antonín Ježek 

 

1949

                                

 DNT Chomutov                                      

 

1:06:36

 

3

 

Jaroslav Jirásek

 

1952

 

 DNT Chomutov                                                                          

 

nedojel

 

 

 

 

 

 

Kategorie běh muži 15 - 39 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

                                           

Časčevoj Matěj

 

1993

 

Loko Beroun

 

19:59 min.

 

2

 

Kazda Ondřej                                                              

 

1982

 

SC Jičín

 

20:17

 

3

 

 Košťálek Josef                                                                              

 

1984

 

Loko Beroun

 

20:49

 

4

 

Miroslav Sedláček

 

1999

 

Hořovice

 

21:44

 

5

 

Daníček Václav

 

1995

 

Maraton Club Kladno

 

21:52

 

6

 

Nový Matěj

 

2000

 

Loko Beroun

 

22:06

 

7

 

Závojník Marcel

 

1998

 

 Loko Beroun

 

23:13

 

8

 

Plodr Dušan

 

1981

 

Králův Dvůr

 

23:25

 

9

 

Raboch Martin

 

2000

 

Sřela Žebrák

 

24:05

 

10

 

Bělohlávek Karel

 

1981

 

Podluhy

 

24:23

 

11

 

Hrubý Richard

 

1986

 

Spartak Žebrák

 

24:37

 

12

                                           

Palan Matyáš

 

1988

 

Spartak Žebrák B

 

24:40

 

13

 

Šimon Jakub                                                             

 

1988

 

Loko Beroun

 

24:43

 

14

 

Nový Mikuláš                                                                                                   

 

2005

 

TK Zdice

 

26:24

 

15

 

Škvára Petr

 

1980

 

SPARTA Podluhy

 

27:31

 

16

 

Špicl Martin

 

1997

 

Hostomice

 

27:49

 

17

 

Vokurka Šimon

 

1979

 

Střela Žebrák

 

27:53

 

18

 

Burda Stanislav

 

2004

 

 Příbram

 

27:56

 

19

 

Hynek Miloš

 

1991

 

Spartak Žebrák B

 

29:11

 

20

 

Bubeníček Václav

 

1981

 

Králův Dvůr

 

30:24

 

21

 

Bukoviní Eduard

 

1980

 

Levínská Banda

 

35:19

 

22

 

Jiří Krotký

 

1978

 

Levínská Banda

 

35:19

 

23

 

Michajlov Juraj

 

1985

 

Levínská Banda

 

37:51

 

 

 

 

 

 

Kategorie běh muži nad 40 - 59 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Rosol Jiří

 

1974

 

Loko Beroun

 

19:29min.

 

2

 

Votava Martin

 

1961

 

Králův Dvůr

 

20:30

 

3

 

Raboch Ivan

 

1966

 

Žebrák

 

21:14

 

4

 

Krusa Jaroslav

 

1972

 

Bránovský statek

 

22:58

 

5

 

Nebeský Tomáš

 

1969

 

Varta

 

23:39

 

6

 

Vykysalý Petr                     

 

1972

 

Loko Beroun

 

23:42

 

7

 

Turek Jiří

 

1962

 

Chaloupky

 

24:12

 

8

 

Hrach Václav

 

1974

 

Hořovice

 

24:48

 

9

 

Nesvačil Tomáš

 

1968

 

Příbram

 

25:46

 

10

 

Brambora Karel

 

1977

 

 CS Stodůlky

 

26:33

 

11

 

Uxa Tomáš

 

1965

 

URT Beroun

 

26:56

 

12

 

Jung Václav

 

1977

 

Beroun

 

27:14

 

13

 

Janeček František

 

1973

 

TJ Sokol Králův Dvůr

 

30:21

 

14

 

Tlach Zdeněk

 

1965

 

TJ VČS Tmaň

 

32:01

 

15

 

Veverka Tomáš

 

1971

 

 Zahořany

 

33:15

 

16

 

Uxa Lukáš

 

1972

STS Chvojkovice Brod

 

33:20

 

17

 

Machala Jiří

 

1976

 

Levínská Banda

 

34:38

 

18

 

Kárník Martin

 

1968

 

TJ Sokol Králův Dvůr

 

nedokončil

 

Kategorie běh muži nad 60 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Průša Josef

 

1952

 

Slavoj Obecnice

 

33:51

           

2

 

Wiener Otakar

 

1956

 

Maraton Klub Kladno

 

33:53

 

Kategorie běh muži nad 70 let

 

           

1

 

Svoboda Jan

 

1943

 

Příbram

 

27:58

 

2

 

Čapek Antonín

 

1941

 

AVC Praha

 

43:26

 

Kategorie běh ženy 15 - 39 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Šafránková Johanka

 

1997

 

Loko Beroun

 

22:45 min.

 

2

 

Frantová Andrea

 

1985

 

Loko Beroun

 

23:30

 

3

 

Krubová Natálie

 

2004

 

Bránovský statek

 

24:58

 

4

 

Veverková Alžběta

 

2001

 

TJ. Sokol Králův Dvůr

 

27:46

 

5

 

Urbanová Hana

 

1980

 

Králův Dvůr

 

29:45

 

6

 

Machalová Kamila

 

1981

 

Levínská Banda

 

34:02

 

7

 

´Toupalíková Marie

 

1981

 

Beroun

 

34:53

 

Kategorie běh ženy nad 40 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Rosolová Ivana

 

1974

 

RTA Zdice

 

26:34 min.

 

2

 

Gregorovová Daniela

 

1974

 

RTA Zdice

 

26:39

 

3

 

Lepicová Hana

 

1977

 

SCMT

 

30:07

 

4

 

Součková Jana

 

1977

 

3HS

 

34:28

 

Kategorie běh ženy nad 50 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Slezáková Michaela

 

1967

 

Rossitea

 

29:28 min.

 

2

 

Svobodová Dana

 

1952

 

Příbram

 

31:11

 

3

 

Jitka Šafránková

 

1958

 

Loko Beroun

 

34:25

 

 

ŽUPNÍ PŘEBORY MTB

 

1 místo Jakub Želina TJ Sokol Králův Dvůr

2 místo Aleš Gutenberg TJ Sokol Králův Dvůr

3 místo Vladimír Hebeda Sokol Cerhovice

 

Dětské Kategorie

 

Kategorie běh dívky 5 let a méně

 

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Kazdová Rozárie

 

 

 

SC Jičín

 

 

2

 

Klementová Olívie

 

 

TJ. Sokol Králův Dvůr

 

 

3

 

Zadražilová Anemari

 

 

VARTA

 

 

4

 

Bubeníčková Adélka

 

 

Králův Dvůr

 

 

5

 

Vokurková Barbora

 

 

Králův Dvůr

 

 

6

 

Konopáčová Lucie

 

 

Loko Beroun

 

 

7

 

Zadražilová Theodora

 

 

VARTA

 

 

8

 

Češčevojová Sofie

 

 

Loko Beroun

 

 

Kategorie běh chlapci 5 let a méně

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Prošek Mikuláš

 

 

TJ Sokol Králův Dvůr

 

 

2

 

Brambora Jáchym

 

 

Králův Dvůr

 

 

3

 

Uxa Lukáš

 

 

Sparta Praha

 

 

4

 

´Toupalík Štefan

 

 

Beroun

 

 

5

 

Kazda Matěj

 

 

SC Jičín

 

 

6

 

Koubík Lukáš

 

 

Králův Dvůr

 

 

7

 

Urban Vít

 

 

Králův Dvůr

 

 

8

 

Fikáček Filip

 

 

TK Zdice

Startoval

S dívky

 

9

 

Krotký Jan

 

 

Levín

Startoval

S dívky

 

Kategorie běh žákyně 6-7 let

 

 

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Vykysalá Barbora

 

 

Loko Beroun

 

2:13 min.

 

2

 

Klementová Anna

 

 

Loko Beroun

 

2:20

 

3

 

Hradečná Sofie

 

 

Loko Beroun

 

2:26

 

4

 

Sochrová Amálie

 

 

TJ Sokol Králův Dvůr

 

2:37

 

5

 

Jungová Karolína

 

 

Králův Dvůr

 

2:46

 

6

 

Vokurková Lucie

 

 

Králův Dvůr

 

2:48

 

7

 

Fikáčková Andrea

 

 

TK Zdice

 

2:49

 

8

 

 

 

 

 

Kategorie běh žáci 6 - 7 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Konopáč Matěj

 

 

Loko Beroun

 

2:14 min.

 

2

 

Machala Lukáš

 

 

Králův Dvůr

 

2:39

 

3

 

Lepič Jonáš

 

 

Hýskov

 

2:44

 

4

 

Urban Antonín

 

 

Králův Dvůr

 

3:03

 

Kategorie běh žákyně 8,9,10 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Jungová Tereza

 

 

Králův Dvůr

 

2:14 min.

 

2

 

Bubeníčková Anna

 

 

Králův Dvůr

 

2:37

 

3

 

Vykyselá Anna

 

 

Loko Beroun

 

4:02

 

4

 

Konopáčová Magdaléna

 

 

Loko Beroun

 

4:04

 

5

 

Marešová Hana

 

 

Králův Dvůr

 

4:36

 

Kategorie běh žáci 8,9,10 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Hrach Vít

 

 

Loko Zdice

 

2:01min.

 

2

 

Svoboda Josef

 

 

Střela Žebrák

 

2:04

 

3

 

Votava Lukáš

 

 

TJ sokol Králův Dvůr

 

2:05

 

4

 

Havlík Ondřej

 

 

Králův Dvůr

 

2:06

 

5

 

Prošek Vojtěch

 

 

TJ.Sokol Králův Dvůr

 

2:20

 

6

 

Krotký Petr

 

 

Levín

 

2:38

 

7

 

Machala Daniel

 

 

Králův Dvůr

 

2:40

 

8

 

´Toupalík Ladislav

 

 

Beroun

 

2:47

 

 

Kategorie běh žákyně 11,12,13,14 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

Lucie Tereza

Valachová

 

 

Loko Beroun

 

3:27 min.

           

2

 

Hajná Vendula

 

 

Loko Beroun

 

3:34

           

3

 

Bramborová Anna

 

 

Loko Beroun

 

3:39

 

Kategorie běh žáci 11,12,13,14 let

 

 

POŘADÍ

 

JMÉNO

 

VĚK

 

KLUB

 

ČAS

 

1

 

Kobr Richard

 

 

CK Bítovská

 

3:15 min.

 

2

 

Kobr Robert

 

 

CK Bítovská

 

3:18

 

3

 

Konopáč Vojtěch

 

 

Loko Beroun

 

3:21

 

4

 

Havránek Vojtěch

 

 

Spartak Žebrák

 

3:24